У Києві на водоводі Дніпровської водопровідної станції проводять аварійно-відновлювальні роботи. У зв'язку з цим можлива відсутність водопостачання на верхніх поверхах багатоповерхівок.
Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.
Коментарів немає