У Токіо від спеки загинули майже 80 людей

У Токіо від спеки загинули майже 80 людей

В столиці Японії цього тижня стовпчик термометра піднявся до 36 градусів

Від початку серпня в Токіо (Японія) щонайменше 79 осіб померли від впливу спекотної погоди. Більш як 80% з них - це люди у віці понад 70 років.

Коментарів немає