На закупівлю техніки для "Київзеленбуду" вкрали майже 78 млн гривень: подробиці скандалу

На закупівлю техніки для

У Києві розкрили масштабну аферу з розкрадання майже 78 мільйонів гривень на закупівлю комунальної техніки для "Київзеленбуду".

Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Коментарів немає