Трагедія сталася в Оболонському районі у лікарні №8, яку перепрофілювали для хворих на коронавірус
В Оболонському районі столиці хворий на коронавірус 68-річний чоловік вистрибнув з вікна лікарні. Про це йдеться на сторінці у Facebook dtp.kyiv.ua.
Трагедія сталася в Оболонському районі у лікарні №8, яку перепрофілювали для хворих на коронавірус
В Оболонському районі столиці хворий на коронавірус 68-річний чоловік вистрибнув з вікна лікарні. Про це йдеться на сторінці у Facebook dtp.kyiv.ua.
Коментарів немає