Директор німецької клініки "Шаріте", де зараз лікується міський голова Харкова Геннадій Кернес, підтверджує покращення його стану.
Письмовий висновок від професора з позитивною оцінкою стану Кернеса розмістив на своєму телеграм-каналі друг мера, бізнесмен Павло Фукс.
Коментарів немає