Фукс оприлюднив медичний висновок із клініки "Шаріте" про стан Кернеса

Фукс оприлюднив медичний висновок із клініки

Директор німецької клініки "Шаріте", де зараз лікується міський голова Харкова Геннадій Кернес, підтверджує покращення його стану.

Письмовий висновок від професора з позитивною оцінкою стану Кернеса розмістив на своєму телеграм-каналі друг мера, бізнесмен Павло Фукс.

Коментарів немає