В Одеській області жорстоко побили суддю: жінка опинилася в лікарні

В Одеській області жорстоко побили суддю: жінка опинилася в лікарні

В Одеській області на суддю Білгород-Дністровського міськрайонного суду Юлію Шевчук напали четверо чоловіків. Під час побиття у жінки вимагали гроші і коштовності.

Внаслідок нападу жінка опинилася в лікарні. Напад стався в ніч на 16 серпня, повідомляє Українська служба інформації.

Коментарів немає