Правоохоронці ліквідували близько 700 рослин конопель
Слідчим управлінням столичної поліції спільно з працівниками Служби безпеки України та за процесуального керівництва прокуратури Києва викрито групу осіб, до складу якої входили уродженці Дніпропетровської та Черкаської областей. Двоє чоловіків здійснювали незаконні посіви та вирощували коноплі з метою виготовлення особливо небезпечного наркотичного засобу – канабіс.
Коментарів немає