В Одесі буксири почали піднімати танкер Delfi

В Одесі буксири почали піднімати танкер Delfi

Протягом останніх тижнів спеціалісти герметизували танкер, відкачували з нього воду та пісок

Фахівці компанії «Краншип» розпочали 26 серпня пробну операцію викренювання аварійного судна з тим, щоб поставити його на рівний кіль. Про це повідомили у пресслужбі Одеської міськради.

Коментарів немає