На Чернігівщині в "червону" зону по коронавірусу переводять Бобровицький район

На Чернігівщині в

Відповідно до нового епідемічного зонування України за поширенням коронавірусу, Бобровицький район Чернігівщини з понеділка, 7 вересня, переводиться до "червоної" зони.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу повідомив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Коментарів немає