Збірна Росії з художньої гімнастики відмовилася їхати на чемпіонат до Києва

Збірна Росії з художньої гімнастики відмовилася їхати на чемпіонат до Києва

Збірна Росії відмовилася брати участь у чемпіонаті Європи з художньої гімнастики 2020 року, який пройде у Києві, тому що російські спортсмени не хочуть дотримуватися ізоляції протягом 14 днів.

Джерело: UEG, російське видання "ТАСС", Федерація гімнастики України

Коментарів немає