Станцію закрили для пасажирів
У понеділок, 24 серпня, правоохоронні органи в Києві отримали повідомлення про мінування станції метро "Хрещатик". Зараз її закрили для перевірки.
Станцію закрили для пасажирів
У понеділок, 24 серпня, правоохоронні органи в Києві отримали повідомлення про мінування станції метро "Хрещатик". Зараз її закрили для перевірки.
Коментарів немає