У Києві "замінували" станцію метро "Хрещатик"

У Києві

Станцію закрили для пасажирів

У понеділок, 24 серпня, правоохоронні органи в Києві отримали повідомлення про мінування станції метро "Хрещатик". Зараз її закрили для перевірки.

Коментарів немає