У середу, 26 серпня, завершується перший місяць від початку дії режиму всеосяжного припинення вогню на Донбасі. За перший місяць перемир'я у лавах Об'єднаних сил не зафіксовано бойових втрат та поранень.
Про це йдеться у заяві командування операції Об'єднаних сил.
Коментарів немає