У командуванні ООС відзвітували за місяць перемир'я на Донбасі

У командуванні ООС відзвітували за місяць перемир'я на Донбасі

У середу, 26 серпня, завершується перший місяць від початку дії режиму всеосяжного припинення вогню на Донбасі. За перший місяць перемир'я у лавах Об'єднаних сил не зафіксовано бойових втрат та поранень.

Про це йдеться у заяві командування операції Об'єднаних сил.

Коментарів немає