Цього року будівлі Нацбанку в центрі Києва виповнюється 115 років
Столичний метрополітен спільно з Національним банком України запустили в підземці історичний поїзд.
Цього року будівлі Нацбанку в центрі Києва виповнюється 115 років
Столичний метрополітен спільно з Національним банком України запустили в підземці історичний поїзд.
Коментарів немає