У київській підземці курсує історичний банківський поїзд

У київській підземці курсує історичний банківський поїзд

Цього року будівлі Нацбанку в центрі Києва виповнюється 115 років

Столичний метрополітен спільно з Національним банком України запустили в підземці історичний поїзд.

Коментарів немає