Столичні копи повідомили подробиці загибелі лося на вулиці Саперно-Слобідськійвранці у четвер, 20 серпня.
Як повідомляє пресслужба патрульної поліції Києва, близько шостої ранку копи отримали кілька викликів про те, що лося помітили на проїжджій частині. Автопатруль почав пошуки і помітив лося на вулиці Грінченка. Відразу кілька екіпажів прибули на допомогу і зуміли зігнати тварину на зелену зону і утримувати її там.
Коментарів немає