Київські копи розповіли подробиці загибелі лося, який вибіг на проїжджу частину

Київські копи розповіли подробиці загибелі лося, який вибіг на проїжджу частину

Столичні копи повідомили подробиці загибелі лося на вулиці Саперно-Слобідськійвранці у четвер, 20 серпня.

Як повідомляє пресслужба патрульної поліції Києва, близько шостої ранку копи отримали кілька викликів про те, що лося помітили на проїжджій частині. Автопатруль почав пошуки і помітив лося на вулиці Грінченка. Відразу кілька екіпажів прибули на допомогу і зуміли зігнати тварину на зелену зону і утримувати її там.

Коментарів немає