"Камера запису не працює вже два тижні": Лерос розповів про підпал свого авто

На парковці, де згорів Mercedes депутата від "Слуги народу" Гео Лероса, два тижні не вівся запис із камери відеоспостереження.

Про це депутат написав у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

Коментарів немає