На парковці, де згорів Mercedes депутата від "Слуги народу" Гео Лероса, два тижні не вівся запис із камери відеоспостереження.
Про це депутат написав у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.
На парковці, де згорів Mercedes депутата від "Слуги народу" Гео Лероса, два тижні не вівся запис із камери відеоспостереження.
Про це депутат написав у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.
Коментарів немає