В місті Шостка Сумської області стався інцидент. Пара змусила жінку залізти в багажник авто і знімала трансляцію в соціальні мережі. Про це повідомляє tsn.ua.
Прямий ефір зі знущаннями випадково побачила місцева жителька. Вона одразу зателефонувала в поліцію. З'ясувалося, що жінку змусили лізти в багажник через те, що її чоловік викрав гаманця з рук у перехожої. Та покликала на допомогу свою онуку та її знайомого. І парочка вирішила самостійно знайти грабіжника та поквитатися з ним. Його дружину, що пиячила неподалік, узяли в заручники. Посадили у багажник і почали знімати все на мобільний.
Коментарів немає