Жінка розповіла, як із іномаркою опинилась у річці

Жінка розповіла, як із іномаркою опинилась у річці

У Харкові водійка позашляховика злетіла в річку через те, що на дорозі раптом з'явилася кішка. Тому жінка невдало зманеврувала і впала у воду. Про це Суспільному повідомив речник Управління патрульної поліції в Харківській області Дмитро Гайдук.

"Як вона пояснила патрульним, коли вона рухалася, побачила на дорозі кішку. І щоб уникнути наїзду на тварину, скерувала транспортний засіб у бік бордюру. Після чого у автомобіля почався неконтрольований рух, і вже відбулося падіння у воду", — сказав Гайдук.

Коментарів немає