Грабіжники напали на підприємця

Грабіжники напали на підприємця

У Харкові троє зловмисників напали на бізнесмена і викрали у нього майже $1,2 млн.

2 вересня троє чоловіків проникли на територію офісу в Немишлянському районі міста. Погрожуючи пістолетом, побили засновника товариства з обмеженою відповідальністю, повідомили в пресслужбі облпрокуратури.

Коментарів немає