В Одесі мерія міста вирішила посилити карантинні обмеження у зв'язку зі зростанням числа хворих на COVID-19.
Про це на засіданні оперативного штабу заявив міський голова Геннадій Труханов, повідомляє "Думська".
В Одесі мерія міста вирішила посилити карантинні обмеження у зв'язку зі зростанням числа хворих на COVID-19.
Про це на засіданні оперативного штабу заявив міський голова Геннадій Труханов, повідомляє "Думська".
Коментарів немає