В Одесі знову посилили карантин: що заборонили

В Одесі знову посилили карантин: що заборонили

В Одесі мерія міста вирішила посилити карантинні обмеження у зв'язку зі зростанням числа хворих на COVID-19.

Про це на засіданні оперативного штабу заявив міський голова Геннадій Труханов, повідомляє "Думська".

Коментарів немає