Президент Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Чернігівської області, де візьме участь у земельному форумі.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.
Президент Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Чернігівської області, де візьме участь у земельному форумі.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.
Коментарів немає