У Києві стрімко зростає кількість госпіталізованих із пневмонією

У Києві стрімко зростає кількість госпіталізованих із пневмонією

За добу до лікарень поступає близько сотні хворих із запаленням легень

У Києві збільшується кількість госпіталізованих хворих із пневмоніями. Станом на 19 серпня в муніципальних медичних закладах столиці перебувало 653 хворих на пневмонію. Лише за останню добу надійшло 88 пацієнтів із запаленням легень. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

Коментарів немає