За добу до лікарень поступає близько сотні хворих із запаленням легень
У Києві збільшується кількість госпіталізованих хворих із пневмоніями. Станом на 19 серпня в муніципальних медичних закладах столиці перебувало 653 хворих на пневмонію. Лише за останню добу надійшло 88 пацієнтів із запаленням легень. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.
Коментарів немає