На Рівненщині звели новий міст та проклали дорогу між двома селами

На Рівненщині звели новий міст та проклали дорогу між двома селами

Одразу два важливих об’єкти дорожньої інфраструктури ввели в експлуатацію у Володимирецькому районі в межах проєкту «Велике будівництво» на Рівненщині.

Про це передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу облдержадміністрації.

Коментарів немає