Одразу два важливих об’єкти дорожньої інфраструктури ввели в експлуатацію у Володимирецькому районі в межах проєкту «Велике будівництво» на Рівненщині.
Про це передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу облдержадміністрації.
Одразу два важливих об’єкти дорожньої інфраструктури ввели в експлуатацію у Володимирецькому районі в межах проєкту «Велике будівництво» на Рівненщині.
Про це передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу облдержадміністрації.
Коментарів немає