Понад 180 осіб отруїлися в заводській їдальні

Понад 180 осіб отруїлися в заводській їдальні

У місті Коломия, що на Івано-Франківщині, працівники отруїлися в заводській їдальні. Кількість постраждалих зросла до понад 180 осіб. Про це повідомляє ДСНС України.

"В період з 24 по 25 вересня до лікувальних закладів, з попереднім діагнозом гостра кишкова інфекція звернулося 181 особа, з яких 56 осіб госпіталізовано та 125 осіб перебувають на амбулаторному лікуванні. Хворі вживали їжу в їдальні "Леон" м. Коломия", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає