Фото: ГУ НП у Харківській області.
В Андріївці, що на Харківщині понад 500 місцевих жителів вийшли на мітинг проти ромів з вимогою виселити їх із села.
Протестувальники зібралися на центральній площі, а потім попрямували до будинку, де проживають роми. Намагалися прорватися на подвір'я, повідомляє "Суспільне".
Коментарів немає