Східний апеляційний суд залишив в силі рішення Господарського суду Донецької області про зобов'язання "Укрзалізниці", як правонаступника "Донецької залізниці", сплатити борг в 68 млн дол Сбєрбанку.
Про це передає "Інтерфакс-Україна".
Східний апеляційний суд залишив в силі рішення Господарського суду Донецької області про зобов'язання "Укрзалізниці", як правонаступника "Донецької залізниці", сплатити борг в 68 млн дол Сбєрбанку.
Про це передає "Інтерфакс-Україна".
Коментарів немає