Терорист захопив автобус із пасажирами

Фото: suspilne.media

Місяць тому, 21 липня, на центральній площі в Луцьку 44-річний Максим Кривош взяв у заручники 13 пасажирів міжміського автобуса Берестечко — Краснилівка. Вимагав, щоб президент Володимир Зеленський записав відео із закликом дивитися фільм "Земляни". А депутати, судді й міністри публічно визнали себе терористами в законі.

"Він подзвонив нам близько 9:30. Сказав, захопив автобус із 20 людьми. Має велику кількість зброї. Ще в одному людному місці заклав вибухівку. Частину заручників установили, але на дзвінки люди не відповідали. Кривош висунув вимоги, проте конкретики в них не було. Казав про невдоволення ситуацією в країні, режимом. Точно не могли зрозуміти, чого він хоче. В автобусі лунали постріли", - розповів Юрій Крошко з Волинської обласної поліції.

Коментарів немає