У Києві побили співробітницю посольства США, жінка померла. Про це повідомляє Національна поліція.
У середу на спецлінію 102 надійшла інформація про виявлення жінки із травмою голови у лісопарковій зоні поблизу залізничних колій на вул. Толбухіна, що в Шевченківському районі.
Коментарів немає