У столиці побили працівницю посольства США, вона померла

У столиці побили працівницю посольства США, вона померла

У Києві побили співробітницю посольства США, жінка померла. Про це повідомляє Національна поліція.

У середу на спецлінію 102 надійшла інформація про виявлення жінки із травмою голови у лісопарковій зоні поблизу залізничних колій на вул. Толбухіна, що в Шевченківському районі.

Коментарів немає