У метро Києва змінили рух на "зеленій лінії" - зачепер потрапив під потяг

У метро Києва змінили рух на

На Сирецько-Печерській лінії київського метро змінено рух через потрапляння людини під поїзд.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київський метрополітен у Фейсбуці.

Коментарів немає