На пляжах курортного села Санжейка Одеської області, незважаючи на карантин, повно відпочиваючих.
Як повідомляє "Думська", якщо раніше тут було дуже багато гостей з Молдови та Білорусі, то зараз, у зв'язку з епідеміологічними обмеженнями, відпочивають в основному українці, хоча машини з іноземною реєстрацією все ж зустрічаються на стоянках і біля будинків відпочинку.
Коментарів немає