У лікарнях Чернівецької області 116 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 чи підозрою на нього перебувають на кисневій дотації.
Про це у Facebook повідомляє Чернівецька ОДА, передає Укрінформ.
У лікарнях Чернівецької області 116 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 чи підозрою на нього перебувають на кисневій дотації.
Про це у Facebook повідомляє Чернівецька ОДА, передає Укрінформ.
Коментарів немає