На Буковині 116 хворих перебувають на кисневій дотації

На Буковині 116 хворих перебувають на кисневій дотації

У лікарнях Чернівецької області 116 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 чи підозрою на нього перебувають на кисневій дотації.

Про це у Facebook повідомляє Чернівецька ОДА, передає Укрінформ.

Коментарів немає