Міністерство охорони здоров’я рекомендує вищим навчальним закладам запобігати спалахам коронавірусної хвороби COVID-19 у студентських гуртожитках і мінімізувати заняття студентів-медиків у лікарнях.
Джерело: заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак на брифінгу 27 серпня
Коментарів немає