У лікарні Запоріжжя помер чоловік, очікуючи допомоги 5 годин

У лікарні Запоріжжя помер чоловік, очікуючи допомоги 5 годин

Донька померлого звинувачує лікарів у халатності

У Запоріжжі чоловік помер у лікарні, пролежавши в приймальному відділенні кілька годин, перш ніж лікарі відправили пацієнта в реанімацію.

Коментарів немає