Донька померлого звинувачує лікарів у халатності
У Запоріжжі чоловік помер у лікарні, пролежавши в приймальному відділенні кілька годин, перш ніж лікарі відправили пацієнта в реанімацію.
Донька померлого звинувачує лікарів у халатності
У Запоріжжі чоловік помер у лікарні, пролежавши в приймальному відділенні кілька годин, перш ніж лікарі відправили пацієнта в реанімацію.
Коментарів немає