П'яна мати, яка пізно ввечері залишила в парку у Дніпрі візочок з 10-місячною дитиною, пішла додому.
Дівчинку виявив охоронець парку. Про це повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області у Facebook.
П'яна мати, яка пізно ввечері залишила в парку у Дніпрі візочок з 10-місячною дитиною, пішла додому.
Дівчинку виявив охоронець парку. Про це повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області у Facebook.
Коментарів немає