У Києві відправили під арешт водія сміттєвоза, який збив жінку з дитиною

У Києві відправили під арешт водія сміттєвоза, який збив жінку з дитиною

У Києві суд відправив під арешт 27-річного водія сміттєвоза, який на вулиці Флоренції наїхав на жінку з дитиною. Мешканка столиці внаслідок аварії загинула, а чотирирічну дитину госпіталізували.

Про це повідомляє пресслужба столичного главку Національної поліції.

Коментарів немає