Влада КНДР посилила контроль на кордоні з Китаєм, давши військовим право стріляти на ураження в будь-яку людину, що наблизилась до кордону на відстань одного кілометра. Ця міра спрямована на запобігання проникнення на територію країни коронавірусу.
Про це повідомляє радіо RFA.
Коментарів немає