В Одесі на місці парку "Азербайджан", на 4-й станції Великого Фонтану, з'явилася стихійна парковка.
Як повідомляє "Думська", в сквері щодня ставлять десятки автомобілів, а місцеві жителі поскаржилися на захоплення зеленої зони.
В Одесі на місці парку "Азербайджан", на 4-й станції Великого Фонтану, з'явилася стихійна парковка.
Як повідомляє "Думська", в сквері щодня ставлять десятки автомобілів, а місцеві жителі поскаржилися на захоплення зеленої зони.
Коментарів немає