В Одесі водії перетворили сквер на парковку: фото

В Одесі водії перетворили сквер на парковку: фото

В Одесі на місці парку "Азербайджан", на 4-й станції Великого Фонтану, з'явилася стихійна парковка.

Як повідомляє "Думська", в сквері щодня ставлять десятки автомобілів, а місцеві жителі поскаржилися на захоплення зеленої зони.

Коментарів немає