Україна вирішила відкликати посла з Білорусі
Україна відкликає посла в Білорусі Ігоря Кизима для консультацій, заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба. Він заявив, що минулої п'ятниці офіційний Мінськ передав затриманих "вагнерівців" в Росію, незважаючи на наявність всіх правових і моральних підстав передати їх Україні і що цей крок підірвав довіру між нашими країнами і завдав важкого удару нашим двостороннім відносинам.
Коментарів немає