В Одеській області співробітників митниці підозрюють у вимаганні грошей за швидке оформлення в режимі "імпорт" автомобілів з європейської реєстрацією.
Як розповіли в пресслужбі облпрокуратури, оперативники регіонального управління СБУ та слідчі Державного бюро розслідувань встановили причетність до корупційної схеми керівника одного з митних постів, в.о. начальника сектору митного оформлення і митного брокера.
Коментарів немає