У крові майора ЗСУ, який у Києві переїхав трьох курсанток, виявили 2,9 проміле алкоголю. Це перевищує норму у майже 1,5 раза.
Нині майор перебуває у СІЗО, йому вручили клопотання про підозру. Про це на брифінгу повідомив заступник військового прокурора київського гарнізону Іван Шнуренко.
Коментарів немає