Одесит, який убив хулігана, відсудив у держави два мільйони гривень

Одесит, який убив хулігана, відсудив у держави два мільйони гривень

В Одесі суд постановив виплатити понад два мільйони гривень В'ячеславу Граціотова, який, захищаючись, вбив хулігана. Компенсацію виплатять за те, що справа розглядалася протягом семи через бездіяльність міліції і прокуратури.

Відповідне рішення прийняв Малиновський районний суд. Держава повинна відшкодувати одеситу моральну шкоду, а також чотири тисячі гривень судових витрат, повідомляє "Думська".

Коментарів немає