На Дніпропетровщині вшанували пам’ять загиблих захисників України

На Дніпропетровщині вшанували пам’ять загиблих захисників України

На Дніпропетровщині вшанували загиблих захисників України. Разом з іншими регіонами мешканці області долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання.

У Дніпрі урочистості пройшли на Алеї пам’яті біля облдержадміністрації, повідомили у пресслужбі Дніпропетровської ОДА, передає Укрінформ.

Коментарів немає