На Миколаївщині лобове зіткнення: двоє осіб загинули

На Миколаївщині лобове зіткнення: двоє осіб загинули

На автошляху "Благовіщенське - Миколаїв" зіткнулись вантажівка та легковий автомобіль. Загинули двоє осіб. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

"Вночі, 22 серпня, за екстреним номером "101" надійшло повідомлення про лобове зіткнення автомобіля ОPEL VECTRA з вантажівкою DAF на 117 км автошляху Н-24 "Благовіщенське - Миколаїв", за межами міста Южноукраїнськ в Арбузинському районі", - йдеться у повідомленні.

Коментарів немає