Жінка забарикадувалася в аптеці і погрожувала шматком скла собі і людям

Жінка забарикадувалася в аптеці і погрожувала шматком скла собі і людям

У Львові на вулиці Сихівській жінка забарикадувалась в одній з аптек і погрожувала уламком скла собі і людям. Про це повідомляє патрульна поліція Львівської області у Telegram.

"Вчора, близько 12-ї години, патрульні отримали виклик від працівників аптеки на вулиці Сихівській, про невідому, яка проникла в їхній кабінет. Вона забарикадувала вхідні двері столом. Коли патрульні приїхали на місце події, то побачили невідому, яка тримала біля своєї шиї манікюрні ножиці. Жінка з ознаками наркотичного сп'яніння розбила руками вікно і уламками скла погрожувала завдати шкоди собі та всім хто до неї наблизиться. В аптеку вона прийшла зі своїм 33-річним співмешканцем", – йдеться у повідомленні.

Коментарів немає