У суботу вранці, 29 серпня, у Дніпрі загинув чоловік, перебуваючи у власному авто. Правоохоронці розглядають версію недбалого поводження зі зброєю.
Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.
У суботу вранці, 29 серпня, у Дніпрі загинув чоловік, перебуваючи у власному авто. Правоохоронці розглядають версію недбалого поводження зі зброєю.
Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.
Коментарів немає