На Київщині банда псевдополіцейських викрадала людей і вчиняла розбої

На Київщині банда псевдополіцейських викрадала людей і вчиняла розбої

Встановлено четверо потерпілих від протиправної діяльності псевдополіцейських

Київською обласною прокуратурою повідомлено про підозру членам злочинного угрупування псевдополіцейських. Учасники організованої групи, які під виглядом працівників поліції вчинили ряд зухвалих злочинів, а саме викрадення людей, розбої, вимагання, збут наркотичних засобів.

Коментарів немає