Встановлено четверо потерпілих від протиправної діяльності псевдополіцейських
Київською обласною прокуратурою повідомлено про підозру членам злочинного угрупування псевдополіцейських. Учасники організованої групи, які під виглядом працівників поліції вчинили ряд зухвалих злочинів, а саме викрадення людей, розбої, вимагання, збут наркотичних засобів.
Коментарів немає