В Україні коронавірусна інфекція продовжує поширюватися. У зв'язку з цим Одеса потрапила в так звану "жовту" зону, а місцева влада запровадила ряд обмежень в місті.
Як повідомив заступник міського голови Павло Вугельман, мерія Одеси заборонила роботу барів, ресторанів, кафе, клубів з півночі до 7 ранку.
Коментарів немає