В Одесі на кінцевій зупинці 10-го тролейбуса пенсіонер провалився у відкритий люк після виходу з транспорту.
За словами очевидців, чоловік провалився під землю практично беззвучно. На щастя, його зникнення помітили перехожі. Разом з водієм тролейбуса вони дістали пенсіонера з пастки.
Коментарів немає