Протягом ипня-серпня 2020 року чиновники вимагали та отримували кошти від представника комерційного підприємства
У середу, 19 серпня, співробітники слідчого управління Головного управління Національної поліції в Києві за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань Києва, процесуального керівництва прокуратури міста та за сприяння управління з питань запобігання та виявлення корупції КМДА затримано двох посадовців Подільської райдержадміністрації.
Коментарів немає