Українською та угорською: у Берегові голова ОДА вітав гімназистів віршами

Українською та угорською: у Берегові голова ОДА вітав гімназистів віршами

Голова Закарпатської обласної держадміністрації Олексій Петров 1 вересня привітав учнів Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена і прочитав їм вірші Тараса Шевченка у перекладі на угорську і Шандора Петефі - в перекладі на українську.

Відео з "мініуроку" Петров розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

Коментарів немає