На Миколаївщині зафіксували найбільшу кількість хворих з початку пандемії – 155 за добу

На Миколаївщині зафіксували найбільшу кількість хворих з початку пандемії – 155 за добу

На Миколаївщині зафіксовано новий антирекорд хворих на коронавірус за добу з початку пандемії – 155 нових випадків.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на інформацію Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС.

Коментарів немає