На Миколаївщині зафіксовано новий антирекорд хворих на коронавірус за добу з початку пандемії – 155 нових випадків.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на інформацію Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС.
На Миколаївщині зафіксовано новий антирекорд хворих на коронавірус за добу з початку пандемії – 155 нових випадків.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на інформацію Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС.
Коментарів немає